
Многофункциональный инструмент DeWALT DWE315KT (0.3 кВт)
- Нет в наличии
- Код: DWE315KT
13 223 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункціональний інструмент DeWALT DWE315KT (0.3 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 4 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Дополнительно | безключове кріплення насадок, підключення пилососа, підсвічування |
| Кут коливання | 1.6° |
| Кількість коливань / ходів | 22000 об/хв |
| Мощность | 300 Вт |
- Цена: 13 223 ₴









