
Мотокультиватор Oleo-Mac MH 197 RKS (6 к.с., 850 мм) (68589007). Оригінал
- Нет в наличии
20 204 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мотокультиватор Oleo-Mac MH 197 RKS (6 к.с., 850 мм) (68589007). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Марка двигателя | Emak K800 HC OHV |
| Количество фрез | 2 шт |
| Тип | Мотокультиватор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 72 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 3 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 320 мм |
| Габаритні розміри | 1570x850x1100 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дополнительно | захист двигуна від низького рівня масла, кромкоріз (захисні диски для рослин), регулювання ручки управління по вертикалі, регулювання рульової колонки, можливість установки навісного обладнання |
| Диаметр фрезы | 320 мм |
| Комплектация | фрези |
| Объем двигателя | 182 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 6 к.с. |
| Редуктор | ланцюговий |
| Система охлаждения | повітряне охолодження |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Ширина обработки | 850 мм |
- Цена: 20 204 ₴









