
Акумуляторна болгарка Metabo WPB 36 LTX BL 230 (2х36 В, 6.2 А*год, 230 мм) (613101660). Оригінал
- Нет в наличии
48 091 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна болгарка Metabo WPB 36 LTX BL 230 (2х36 В, 6.2 А*год, 230 мм) (613101660). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х6.2 А*год |
| Вес | 6.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від навантаження, миттєва зупинка, 3-позиційна дод. рукоятка |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Комплектация | захисний кожух; опорний фланець; гайка із двома торцевими отворами; додаткова ручка Metabo VibraTech (MVT); ключі із двома отворами; 2 акумуляторні блоки LiHD (36 В/6,2 Агод); швидкозарядний пристрій ASC Ultra "AIR COOLED"; пластиковий кейс |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип аккумулятора | LiHD |
| Скорость вращения вала | 6600 об/хв |
- Цена: 48 091 ₴






