
Акумуляторний лобзик DeWALT DCS334N (18 В, без АКБ, 3200 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
15 845 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик DeWALT DCS334N (18 В, без АКБ, 3200 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 135 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | захист від перегріву та перевантаження, підсвічування, система видалення пилу, функція блокування пуску |
| Комплектация | пластикова підошва, без АКБ і ЗП |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Кількість коливань / ходів | 3200 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 15 845 ₴




