
Акумуляторний ліхтар DeWALT DCL079 (18 В, без АКБ, 3000 лм). Оригінал
- Нет в наличии
19 835 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ліхтар DeWALT DCL079 (18 В, без АКБ, 3000 лм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.4 кг |
| Габаритні розміри | 2200 мм |
| Дополнительно | голівка ліхтаря повертається на 240°, нахиляється на 200° |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Режимы работы | 3 |
| Световой поток | 1000 / 3000 лм |
| Степень защиты | IP55 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время работы | 18 В 9 А*год: 15 год |
- Цена: 19 835 ₴



