
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN662D2 (2х18 В, 2 А*год, 32-64 мм). Оригінал
- Нет в наличии
39 329 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN662D2 (2х18 В, 2 А*год, 32-64 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 2.4 кг |
| Габарити цвяха | 32-64 мм |
| Дополнительно | регулювання глибини, індикатор низького заряду акумуляторної батареї, підсвітка |
| Диаметр стержня | 1.6 мм |
| Комплектация | акумуляторна батарея (18 В XR Li-Ion, 2 А*год), зарядний пристрій, валіза TSTAK |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 39 329 ₴







