
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN45RND2 (2х18 В, 2 А*год, 45 мм). Оригінал
- Нет в наличии
51 749 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN45RND2 (2х18 В, 2 А*год, 45 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | 3.85 кг |
| Габарити цвяха | 45 мм |
| Дополнительно | плавне регулювання глибини, оглядові отвори в кришці магазину, індикатор низького заряду акумуляторної батареї та застрявання або зупинки, трипозиційний упор фіксації обойми для цвяхів різної довжини |
| Диаметр стержня | 3 мм |
| Применение | для роботи з покрівельним матеріалом |
| Комплектация | акумуляторна батарея (18 В XR, Li-lon, 2 А*год), зарядний пристрій, валіза системи TSTAK |
| Магазин | 120 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 51 749 ₴









