
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD771D2 (2х18 В, 2 А*год, 42 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
10 579 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD771D2 (2х18 В, 2 А*год, 42 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.28 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підсвічування, реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | валіза, 2 акумулятори, зарядний пристрій |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 42 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ступені крутного моменту | 16 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 450 / 1500 об/хв |
- Цена: 10 579 ₴




