
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD708N (2х18 В, 2 А*год, 70 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
18 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD708N (2х18 В, 2 А*год, 70 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.5 кг |
| Габаритні розміри | 175 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | гальмо двигуна; підсвічування, реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | валіза системи TSTAK, 2 акумулятори, зарядний пристрій, кріплення на пояс, магнітний тримач насадок, додаткова рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 70 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ступені крутного моменту | 15 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 550 / 2000 об/хв |
- Цена: 18 699 ₴


