
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DeWALT DCD708N (18 В, без АКБ, 65 Н*м)
- Нет в наличии
- Код: DCD708N
5 927 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD708N (18 В, без АКБ, 65 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 160х200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | гальмо двигуна; підсвічування, реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | валіза системи TSTAK, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ступені крутного моменту | 15 |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 450 / 1650 об/хв |
- Цена: 5 927 ₴



