
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD790M3 (3х18 В, 4 А*год, 60 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
21 411 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD790M3 (3х18 В, 4 А*год, 60 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 1.2 кг |
| Дополнительно | гальмо двигуна; підсвічування, реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумуляторні батареї 18.0В XR Li-lon 4 А*год - 3 шт.; зарядний пристрій; валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Режимы работы | безударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 600 / 2000 об/хв |
- Цена: 21 411 ₴

