
Акумуляторний кромковий фрезер DeWALT DCW604NT (18 В, без АКБ). Оригінал
- Нет в наличии
29 007 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кромковий фрезер DeWALT DCW604NT (18 В, без АКБ). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 55 мм |
| Вес | 1.54 кг |
| Дополнительно | плавний запуск; регулювання швидкості |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Комплектация | фрезерна головка з безщітковим двигуном; платформа базового фрезера; платформа окантувального фрезера; порт системи видалення пилу; паралельний упор; цанга 8 мм; валіза системи TSTAK; без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Цанговий патрон | 6-8 мм |
| Скорость вращения вала | 25500 об/хв |
- Цена: 29 007 ₴









