
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD996NT (18 В, без АКБ, 95 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
12 189 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD996NT (18 В, без АКБ, 95 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є підсвітка робочої зони, реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 55 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 15 мм |
| Комплектация | валіза TSTAK, додаткова рукоятка, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 95 Н*м |
| Количество ударов | 38250 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Режимы работы | ударний |
| Ступені крутного моменту | 11+1 |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 450 / 1300 / 2000 об/хв |
- Цена: 12 189 ₴


