
Акумуляторний ударний гайковерт DeWALT DCF903P1 (12 В, 5 А*год, 338 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
16 723 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт DeWALT DCF903P1 (12 В, 5 А*год, 338 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 1 кг |
| Дополнительно | гальмо двигуна; електронний захист двигуна; підсвічування; реверс |
| Комплектация | акумуляторні батареї 112V XR Li-lon 5 А*год - 1 шт.; зарядний пристрій; валіза системи TSTAK |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 338 Н*м |
| Количество ударов | 3250 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | квадрат 3/8" |
| Скорость вращения вала | 2850 об/хв |
- Цена: 16 723 ₴






