
Акумуляторний ударний гайковерт DeWALT DCF902N (12 В, без АКБ, 168 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
7 359 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт DeWALT DCF902N (12 В, без АКБ, 168 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.78 кг |
| Дополнительно | гальмо двигуна; електронний захист двигуна; підсвічування; реверс |
| Комплектация | без АКБ та зарядки |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 168 Н*м |
| Количество ударов | 3600 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | квадрат 3/4" |
| Скорость вращения вала | 2850 об/хв |
- Цена: 7 359 ₴







