
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD709M2T (2х18 В, 4 А*год, 65 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
21 431 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD709M2T (2х18 В, 4 А*год, 65 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 200х175 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є підсвітка робочої зони, реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | кейс TSTAK, 2 акумулятори 4 А*год, зарядний пристрій |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65 Н*м |
| Количество ударов | 7650 / 28050 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 450 / 1650 об/хв |
- Цена: 21 431 ₴

