
Акумуляторний ударний шуруповерт DeWALT DCF850P2T (18 В, 5 А*год, 206 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
25 973 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт DeWALT DCF850P2T (18 В, 5 А*год, 206 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 0.95 кг |
| Дополнительно | світлодіодне підсвічування робочої зони, гачок для підвішування інструменту, індикатор рівню заряду, реверс |
| Комплектация | акумулятор, зарядний пристрій, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 206 Н*м |
| Количество ударов | 3800 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1/4", під біту |
| Режимы работы | ударний, PrecisionDrive |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 1000 / 2800 / 3250 об/хв |
- Цена: 25 973 ₴









