
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH735N (54 В, без АКБ, 13.3 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
55 447 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH735N (54 В, без АКБ, 13.3 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Режимы работы | Сверление с ударом |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.5 кг |
| Дополнительно | антиротаційна система ADC, механічна запобіжна муфта, світлодіодна індикація необхідності сервісного обслуговування, електронний регулятор швидкості, реверс, константна електроніка |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 48 мм |
| Энеpгия удаpа | 13.3 Дж |
| Комплектация | кейс, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Количество ударов | 2705 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Патрон | SDS-max |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 355 об/хв |
- Цена: 55 447 ₴




