
Акумуляторна дискова пила DeWALT DCS512P2 (12 В, 2х5 А*год, 140 мм). Оригінал
- Нет в наличии
25 307 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна дискова пила DeWALT DCS512P2 (12 В, 2х5 А*год, 140 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.2 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5 А*год |
| Глибина пропилу (45°) | 33 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 47 мм |
| Дополнительно | плавний пуск, регулювання кута прорізу, захист від перевантаження, підтримання постійної частоти обертання під навантаженням, захист від перегрівання, індикатор заряду батареї |
| Внешний диаметр | 140 мм |
| Комплектация | пиляльний диск, шестигранний ключ, 2 акумуляторні батареї (12 В XR, Li-lon, 5 А*год), зарядний пристрій, валіза TSTAK |
| Кут нахилу / повороту | 90/45° |
| Обрабатываемый материал | дерево |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 3600 об/хв |
- Цена: 25 307 ₴


