
Електрична теплова гармата Термія 24000 (24 кВт, ~3ф, 380 В) (63407). Оригінал
- Нет в наличии
13 020 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична теплова гармата Термія 24000 (24 кВт, ~3ф, 380 В) (363407). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Тип | Электрическая |
| Производительность | 1300 куб. м/час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 785х375х570 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дополнительно | регулювання температури, кабелю в комплекті немає |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Мощность | потужність I ступінь - 12 кВт; потужність II ступінь - 24 кВт; |
| Сила тока | 36.3 А |
| Степень защиты | IP22 |
| Температура повітря | 73°C |
- Цена: 13 020 ₴




