Тиски поворотные TOPEX (150 мм) (07A215)
- Готово к отправке
- Код: 07A215
4 923 ₴
4 435 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Тиски поворотные TOPEX (150 мм) (07A215)Готово к отправке
4 923 ₴4 435 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лещата поворотні TOPEX (150 мм) (07A215). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOPEX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина губок | 150 мм |
| Дополнительно | механізм стиснення різьбовий |
| Цвет | Черный |
| Материал | Чугун |
| Тип | слюсарні |
| Ширина захвата | максимальне розкриття: 145 мм |
- Цена: 4 435 ₴
