
Різак газозварювальний Донмет Р3 "Трьохсотка" (9/9 х 300 мм) (300.000.01). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 300.000.01
2 309 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Різак газозварювальний Донмет Р3 "Трьохсотка" (9/9 х 300 мм) (300.000.01). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Донмет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.8 кг |
| Гарантія | 12 |
| Общая длина | 520 мм |
| Застосовуваний горючий газ | пропан-бутан (П) |
| Резьба | G 3/8" |
| Умовний прохід гумово-тканинного рукава | 9/9 мм |
| Ширина різу | до 300 мм |
- Цена: 2 309 ₴
