
Лестница-трансформер алюминиевая BLUETOOLS BLACK (4х5 ступени) (160-9017)
- Нет в наличии
- Код: 160-9017
8 001 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва BLUETOOLS BLACK (4х5 сходинки) (160-9017). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.8 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 2.8 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.53 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 5.84 м |
| Висота у складеному вигляді | 1.53 м |
| Габарити сходинки | 316х31х31 мм |
| Дополнительно | антиковзкі ніжки, посилені замки, рифлені сходи |
| Цвет | Черный |
| Кількість секцій / сходинок | 4х5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | без платформи |
| Профіль | прямокутний (товщина 1.5х1.2 мм, ширина 62 мм) |
- Цена: 8 001 ₴









