
Зварювальний напівавтомат інверторний PATON ProMIG-350-15-4-400V (11.8 кВА, 350 А) (1024035012). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 1024035012
57 719 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний напівавтомат інверторний PATON ProMIG-350-15-4-400V (11.8 кВА, 350 А) (1024035012). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23.9 кг |
| Габаритні розміри | 540х360х400 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | підключення аргону (TIG); наявність дисплея; наявність кейса; функція антиприлипання"Anti-Stick"; блок зниження напруги холостого ходу |
| Диаметр электрода | 1.6-6 мм |
| Максимальная потребляемая мощность | 15 кВА |
| Максимальний діючий струм | 450 А |
| Напряжение питания | 380 / 400 В |
| Напруга підпалу дуги | 110 В |
| Напряжение холостого хода | 12/75 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 10.5-11.8 кВА |
| Сила тока | 16-350 А |
| Система охлаждения | адаптивне |
| Степень защиты | IP33 |
| Тип зварювального струму | MMA / TIG / MIG / MAG |
| Тривалість включення (ТВ) | 70% |
- Цена: 57 719 ₴





