
Шланг с автоматической намоткой Verto (1/2", 20+2 м) (15G891)
- Готово к отправке
- Код: 15G891
5 523 ₴
4 845 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг з автоматичним намотуванням Verto (1/2", 20+2 м) (15G891). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Довжина шлангу | 20+2 м |
| Диаметр | 1/2" |
| Комплектация | автоматичний втягуючий пристрій зі зрошувачем, штуцер та муфти |
| Материал | корпус: високоміцна пластмаса (PP), шланг: PVC |
| Температура використання | від -5 до +55°C |
| Давление | 10 бар |
- Цена: 4 845 ₴





