
Акумуляторна самохідна тачка DCU180 + пила ланцюгова Makita DUC306 + радіоприймач DMR300 (18 В, 2х5 А*год)
- Нет в наличии
63 126 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна самохідна тачка DCU180 + пила ланцюгова Makita DUC306 + радіоприймач DMR300 (18 В, 2х5 А*год) (SET-DCU180MK1). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5 А*год |
| Вес | пила: 4.8 кг; тачка: 32.5 кг; радіоприймач: 4.4 кг |
| Грузоподъемность | 130 кг |
| Габарити полотна | 300 мм |
| Дополнительно | в радіоприймач вбудований зарядний пристрій для заряджання акумуляторних батарей, є вихід USB для заряджання різних пристроїв, таких як смартфони та планшети |
| Комплектация | акумуляторна самохідна тачка DCU180, акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC306, ланцюг, шина, акумулятор BL1850B (2шт.), зарядний пристрій DC18RD, акумуляторний радіоприймач з функцією зарядки акумуляторів DMR300, вантажна рама 199009-8 |
| Крок зубців | 3/8" |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Скорость передвижения | 2.5 км/год |
| Ширина паза | 1.1 мм |
- Цена: 63 126 ₴









