
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF453SYX4 + перфоратор DHR202 + набір бурів + сумка (18 В, 2х1.5 А*год)
- Нет в наличии
10 004 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF453SYX4 + перфоратор DHR202 + набір бурів + сумка (18 В, 2х1.5 А*год) (SET-DDF453MK1). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х1.5 А*год |
| Вес | шуруповерт: 1.6 кг; перфоратор: 3.5 кг |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 20 мм (перфоратор) |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | шуруповерт: 36 мм; перфоратор: 26 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2 Дж |
| Комплектация | акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF453, акумулятори ВL1815 (18 В, 2 шт.), зарядний пристрій DC18SD, акумуляторний перфоратор Makita DHR 202, сумка 831271-6, набір бурів D-00795 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 42/27 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | шуруповерт: 0-400/0-1300 об/хв; перфоратор: 0-1100 об/хв |
- Цена: 10 004 ₴




