
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485FYX3 + перфоратор DHR242 + сумка (18 В, 1.5 А*год, 3 А*год)
- Нет в наличии
13 786 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485FYX3 + перфоратор DHR242 + сумка (18 В, 1.5 А*год, 3 А*год) (SET-DDF485MK3). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год, 3 А*год |
| Вес | шуруповерт: 1.4 кг; перфоратор: 3.4 кг |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм (перфоратор) |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | шуруповерт: 38 мм; перфоратор: 27 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.4 Дж |
| Комплектация | акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485, акумулятор ВL1830 (18 В, 3 А*год, 1 шт.), Акумулятор ВL1815 (18 В, 1.5 А*год, 1 шт.), зарядний пристрій DC18RC, акумуляторний перфоратор Makita DHR242, сумка PGC-100510 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 50/27 Н*м |
| Количество ударов | 0-4700 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | шуруповерт: 0-500/0-1900 об/хв; перфоратор: 0-950 об/хв |
- Цена: 13 786 ₴





