
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485FYX3 + набір біт + сумка (18 В, 1.5 А*год, 3 А*год)
- Нет в наличии
8 072 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Makita DDF485FYX3 + набір біт + сумка (18 В, 1.5 А*год, 3 А*год) (SET-DDF485MK1). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год, 3 А*год |
| Вес | 1.4 кг |
| Габаритні розміри | 169x79x255 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумулятор ВL1830 (18 В, 3 А*год, 1 шт.), акумулятор ВL1815 (18 В, 1.5 А*год, 1 шт.), зарядний пристрій DC18RC, сумка 831274-0, набір біт B-68317 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 40/23 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Скорость вращения вала | 0-500/0-1900 об/хв |
- Цена: 8 072 ₴






