
Стрічкова шліфувальна машина для труб Metabo RBE 15-180 Set (1.55 кВт, 180 мм) (602243500). Оригінал
- Нет в наличии
42 440 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрічкова шліфувальна машина для труб Metabo RBE 15-180 Set (1.55 кВт, 180 мм) (602243500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | кут охоплення: 270°, плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, підтримання оборотів при навантаженні |
| Диаметр трубы | 180 мм |
| Мощность | 1550 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 40х760 мм |
| Скорость движения ленты | 8.4-28 м/с |
- Цена: 42 440 ₴







