
Акумуляторний набір Metabo Combo Set 2.4.3 (шуруповерт + болгарка, 18 В) (685082000). Оригінал
- Нет в наличии
13 825 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний набір Metabo Combo Set 2.4.3 (шуруповерт + болгарка, 18 В) (685082000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год; 4 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від навантаження |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | шуруповерт: 48 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | болгарка: 8000 об/хв; шуруповерт: 1600 об/хв |
- Цена: 13 825 ₴




