
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону Metabo SE 18 LTX 6000 (18 В, без АКБ, 5 Н*м) (620049890). Оригінал
- Нет в наличии
7 293 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт для гіпсокартону Metabo SE 18 LTX 6000 (18 В, без АКБ, 5 Н*м) (620049890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | обмежувач глибини, магнітний тримач біт 1/4'' (6.35 мм), насадка (біта) Phillips (2/25 мм), гачок для носіння на ремені, без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 5 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | внутр. шестигранник 1/4" (6.35 мм) |
| Режимы работы | закручування |
| Тип | безударний |
| Скорость вращения вала | 0-6000 об/хв |
- Цена: 7 293 ₴



