
Електролобзик Metabo STE 100 Quick + кейс (0.71 кВт, 3100 хід/хв) (601100500). Оригінал
- Нет в наличии
6 400 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електролобзик Metabo STE 100 Quick + кейс (0.71 кВт, 3100 хід/хв) (601100500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 22 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 100 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 25 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | здування тирси з робочої зони, регулювання кількості ходів |
| Комплектация | пластина від сколів, патрубок для пилососа, шестигранний ключ, захисне скло, пиляльне полотно, кейс |
| Кут нахилу / повороту | -45/+45° |
| Мощность | 710 Вт |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 6 400 ₴





