
Акумуляторна болгарка Metabo W 18 LTX 125 Quick (18 В, без АКБ, 125 мм) (602174850). Оригінал
- Нет в наличии
6 656 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна болгарка Metabo W 18 LTX 125 Quick (18 В, без АКБ, 125 мм) (602174850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від навантаження |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | безключовий захисний кожух, опорний фланець, безключова гайка, додаткова рукоятка, пиловий фільтр, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
- Цена: 6 656 ₴




