
Верстат свердлильний GTM DB430 (1.1 кВт) (17112). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 17112
40 681 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Верстат свердлильний GTM DB430 (1.1 кВт) (17112). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 95 кг |
| Вылет шпинделя | 215 мм |
| Гарантія | 12 |
| Дисплей | є |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 16 мм |
| Диаметр трубы | 80 мм |
| Комплектация | лещата 12 мм, набір шестигранників, поличка для інструментів, захисний екран, клин |
| Конус шпинделя | MT-2 |
| Кут нахилу стола | ±45˚ |
| Лазерный диод | є |
| Напряжение питания | 220 В |
| Патрон | швидкозатискний |
| Мощность | 1100 Вт |
| Размер стола | 356х356 мм |
| Ход пиноли | 150 мм |
| Скорость вращения вала | 440-2100 об/хв |
- Цена: 40 681 ₴



