
Стрем'янка KRAUSE Stabilo (10 сходинок) (124562). Оригінал
- Готово к отправке
13 831 ₴
12 460 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стрем'янка KRAUSE Stabilo (10 сходинок) (124562). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krause |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.2 кг |
| Висота до платформи | 2.35 м |
| Габаритні розміри | 670х3000 мм |
| Гарантія | 12 |
| Кількість секцій / сходинок | 1х10 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Профіль | прямокутний |
| Робоча висота | 4.35 м |
| Тип | одностороння, розставна, складана |
| Ширина сходинок | 80 мм |
- Цена: 12 460 ₴




