
Акумуляторний кущоріз Al-Ko Solo HT 4260 (42 В, без АКБ, 600 мм) (127440). Оригінал
- Нет в наличии
1 627 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кущоріз Al-Ko Solo HT 4260 (42 В, без АКБ, 600 мм) (127440). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантія | 24 |
| Длина ножа | 600 мм |
| Діаметр гілки | 28 мм |
| Комплектация | без акумулятора і зарядки |
| Кількість коливань / ходів | 1500 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 42 В |
| Різальна система | протихідний безпечний ніж з алмазним загостренням |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 1 627 ₴



