
Багатофункційний інструмент Makita M9800KX2 (0.2 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
9 154 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Багатофункційний інструмент Makita M9800KX2 (0.2 кВт). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 283x68x98 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Дополнительно | регулювання обертів, блокування кнопки включення |
| Комплектация | шліфувальний папір (P60, P80, P120), шліфувальний трикутник, занурювальне полотно 32 мм (TMA047), сегментне полотно 70 мм (TMA071), шестигранний ключ 5 мм (783203-8), чемодан |
| Кут коливання | 3.2° |
| Кількість коливань / ходів | 15000-22000 кол/хв |
| Мощность | 200 Вт |
- Цена: 9 154 ₴









