
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX (18 В, 2.2 Дж, без АКБ) (600210890). Оригінал
- Нет в наличии
8 614 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Metabo KHA 18 LTX (18 В, 2.2 Дж, без АКБ) (600210890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.2 Дж |
| Комплектация | патрон перфоратора для інструментів з хвостовиком SDS-plus, прогумована додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, ремінь для перенесення, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Количество ударов | 4000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | безударне свердління, ударне свердління (буріння), довблення |
| Тип аккумулятора | Li-Ion/Li-Power, Li-Ion/LiHD |
| Скорость вращения вала | 0-1100 об/хв |
- Цена: 8 614 ₴








