
Перфоратор Metabo KHE 2860 Quick (0.88 кВт, 3.2 Дж) (600878510). Оригінал
- Нет в наличии
13 210 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Metabo KHE 2860 Quick (0.88 кВт, 3.2 Дж) (600878510). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 28 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Комплектация | патрон перфоратора для інструментів з хвостовиком SDS-plus, прогумована додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, metaBOX 145 L |
| Количество ударов | 4400 уд/хв |
| Мощность | 880 Вт |
| Скорость вращения вала | 0-1150 об/хв |
- Цена: 13 210 ₴









