
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick (18 В, без АКБ, 125 мм) (613077850). Оригінал
- Нет в наличии
7 759 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick (18 В, без АКБ, 125 мм) (613077850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка, поворотний акумулятор |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 9000 об/хв |
- Цена: 7 759 ₴





