
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick (18 В, 2х5.5 А*год, 125 мм) (613077660).
- Нет в наличии
16 014 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна безщіткова болгарка Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick (18 В, 2х5.5 А*год, 125 мм) (613077660). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5.5 А*год |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка, поворотний акумулятор, кнопка пуску з фіксацією |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, 2 акумуляторних блоки LiHD (18 В/5.5 А*год), пристрій швидкої зарядки ASC 145 «AIR COOLED», metaBOX 165 L |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип аккумулятора | LiHD |
| Скорость вращения вала | 9000 об/хв |
- Цена: 16 014 ₴




