
Дриль Metabo BE 850-2 (0.85 кВт, 3100 об/хв) (600573000). Оригінал
- Нет в наличии
7 053 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль Metabo BE 850-2 (0.85 кВт, 3100 об/хв) (600573000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 40/25 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13/8 мм |
| Комплектация | патрон із зубчастим вінцем, ключ свердлильного патрона, додаткова рукоятка |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 36/14 Н*м |
| Количество скоростей | 2 |
| Патрон | ключовий, 1.5-13 мм |
| Мощность | номінальна споживана: 850 Вт, выддавана: 490 Вт |
| Скорость вращения вала | холостого ходу 0-1100/0-3100 об/хв, при номінальному навантаженні 640/1800 об/хв |
- Цена: 7 053 ₴




