
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 17-150 Quick (1.7 кВт, 150 мм) (600552000). Оригінал
- Нет в наличии
8 559 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 17-150 Quick (1.7 кВт, 150 мм) (600552000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, автобалансир, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні, поворот редуктора на 90°, миттєва зупинка, захист двигуна від перевантаження |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, затискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 4.3 Н*м |
| Мощность | 1700 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 9600 об/хв |
- Цена: 8 559 ₴








