
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 17-125 Quick DS (1.7 кВт, 125 мм) (600549000). Оригінал
- Нет в наличии
8 559 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутова шліфмашина Metabo WEPBA 17-125 Quick DS (1.7 кВт, 125 мм) (600549000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, автобалансир, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні, поворот редуктора на 90°, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | безключовий захисний кожух, опорний фланець, безключова гайка, антивібраційна додаткова рукоятка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 3.7 Н*м |
| Мощность | 1700 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
- Цена: 8 559 ₴




