
Болгарка Metabo WE 1500-150 RT (1.5 кВт, 150 мм) (601242000). Оригінал
- Нет в наличии
7 064 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Metabo WE 1500-150 RT (1.5 кВт, 150 мм) (601242000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, гайка з двома торцевими отворами, додаткова рукоятка, ключі з двома отворами |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 5 Н*м |
| Мощность | 1500 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 9600 об/хв |
- Цена: 7 064 ₴



