
Перфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick Set (0.8 кВт, 2.8 Дж) (600697850). Оригінал
- Нет в наличии
9 641 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Metabo UHE 2660-2 Quick Set (0.8 кВт, 2.8 Дж) (600697850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 68 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.8 Дж |
| Комплектация | швидкозмінний патрон SDS-Plus, швидкозмінний патрон для ненаголошеного свердління, додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, комплект бурів і зубил (5 шт.), кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 18 Н*м |
| Количество ударов | 4200 уд/хв |
| Патрон | SDS-plus |
| Мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | 2 швидкості безударного свердління, ударне свердління (буріння), довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1050/2500 об/хв |
- Цена: 9 641 ₴









