
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 LTX 125 (18 В, без АКБ, 125 мм) (602174890). Оригінал
- Нет в наличии
9 426 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 LTX 125 (18 В, без АКБ, 125 мм) (602174890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від перевантаження |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, вкладка в кейс MetaLoc, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 8000 об/хв |
- Цена: 9 426 ₴



