
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 LTX 125 Inox (18 В, без АКБ, 125 мм) (600174850). Оригінал
- Нет в наличии
9 489 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфмашина Metabo W 18 LTX 125 Inox (18 В, без АКБ, 125 мм) (600174850). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, швидкозатискна гайка, додаткова рукоятка, пилозахисний фільтр, без акумулятора і зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 5000 об/хв |
- Цена: 9 489 ₴



