
Акумуляторний ущільнювач бетону Makita DVR450RFE (18 В, 2х3 А*год, 25 мм). Оригінал
- Нет в наличии
36 211 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ущільнювач бетону Makita DVR450RFE (18 В, 2х3 А*год, 25 мм). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х3 А*год |
| Амплітуда вібрації булави | 1 мм |
| Вес | 3.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Довжина валу | 1.2 м |
| Довжина вібробулави | 221 мм |
| Діаметр вібробулави | 25 мм |
| Комплектация | акумулятор 638409-2 18 В 3 А*год (2 шт.), зарядний пристрій 195584-2, гнучкий вал 126206-3, пластмасовий кейс для транспортування 824768-2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Скорость вращения вала | 13000 об/хв |
- Цена: 36 211 ₴







